برتری های سامانه اس ام اس

عقد قرارداد رسمی:
در وبیم پیامک اعطای سرویس ها منوط به عقد قرارداد رسمی است. طی همین قرارداد کیفیت سرویس ها گارانتی شده و مالکیت شماره های مجازی کاربران، به صورت دائمی به ایشان واگذار می شود .

ارائه شماره مجازی بصورت دائمی:
پرووایدرهای پیام کوتاه شماره مجازی را به صورت دائمی واگذار می کنند.از این رو وبیم پیامک نیز شماره های مجازی را به قیمت پرووایدر و به صورت دائمی به کاربران عرضه می کند.

گارانتی رضایت:
وبیم پیامک به عنوان پایه گذار گارانتی رضایت در خدمات پیام کوتاه، ارائه خدمات عالی و پشتیبانی بی نظیر را در دستور کار دارد و در قرارداد واگذاری سرویس ها متعهد می شود، در صورت عدم رضایت کاربر کل وجوه پرداختی را به وی مرجوع نماید.

عدم محدودیت حداقل شارژ اعتبار:
در وبیم پیامک از جمله برتری های سامانه اس ام اس این است که کاربر می تواند در هر بار شارژ اعتبار، به اندازه مبلغ دلخواه و مورد نیازش خرید نماید و هیچ حداقل یا حداکثری برای افزایش اعتبار در نظر گرفته نشده است.

امکان اتصال رایگان سایر نرم افزارهای کاربران به سامانه ( API ارسال و دریافت پیام کوتاه ):
وبیم پیامک وب سرویس و http را به صورت پیش فرض روی همه سرویس های خود قرار داده است تا کاربران بتوانند از نرم افزارها یا سایت خود نیز ارسال و دریافت پیامک داشته باشند.

پشتیبانی بی نظیر:
در وبیم پیامک، پشتیبانی بی نقص از کاربران بیشترین اهمیت را دارد. شاخص بودن پشتیبانی در وبیم پیامک چنین است که علاوه بر پاسخگویی تلفنی و ایمیلی به سوالات و مشکلات کاربران، از طریق سامانه گفتگوی زنده (چت اختصاصی) وبیم پیامک و همچنین ابزار پرسش و پاسخ تعبیه شده در بخش پشتیبانی سامانه، از کاربران حمایت و پشتیبانی می شود.

ارائه راهکار و تولید محتوا:
رویکرد جاری در وبیم پیامک، انجام فعالیت های اقتصادی دانش محور با دید فرهنگی می باشد که لازمه آن استفاده از نتایج تحقیقات و تئوری های مطرح در حوزه علوم انسانی و اقتصاد است. از این رو وبیم پیامک راهکارهای تجربه شده و مبتنی بر دانش را برای استفاده بهتر از خدمات پیام کوتاه تولید کرده و از طریق وبگاه خود منتشر می نماید. خوشبختانه ارائه این دست راهکارها با استقبال خوب کاربران و فعالان خرد این بازار مواجه شده است و در سایت های مختلفی بازنشر شده است. هر چند در انتشار و بازنشرها حقوق مؤلفین رعایت نشده است اما الگو شدن وبیم پیامک و تلاش های مشاهده شده برای رسیدن به شاخص های عرضه شده از سوی وبیم پیامک، به رشد کیفی خدمات در حوزه پیام کوتاه کمک شایانی خواهد کرد که موجب افتخار و مباهات است.