پنل اس ام اس در تبریز

پنل اس ام اس در تبریز
شرکت وبیم پیامک با حضور خود در کلانشهر تبریز و ارائه خدمات ارسال اس ام اس انبوه توانسته است کاربران بسیاری را به سمت خود جذب کرده و افتخار این را دارد که با حداکثر توان و با بیشترین امکانات ممکن و پیشرفته ترین ماژول های اس ام اس در خدمت همشهریان عزیز باشد .
این شرکت با ارائه سامانه های پیشرفته ارسال انبوه اس ام اس و پنل های نمایندگی ارسال اس ام اس محبوبیت فراوانی در این زمینه دارد و همین امر باعث شده که از استان های همجوار و حتی از دورترین مناطق کشور نیز کاربران فعالی داشته باشد .
یکی از افتخارات شرکت وبیم پیامک این است که پشتیبانی 24 ساعته را دارا می باشد و در اسرع وقت به مشکلات و موارد کاربران رسیدگی کرده و حداکثر تلاش خود را برای رفع امور مشتریان و کاربران خود انجام می دهد تا کاربران عزیز بتوانند ارسال خود را انجام داده و به اهداف معین خود برسند .
این شرکت یکی از بزرگترین ارائه کنندگان پنل اس ام اس در تبریز می باشد و با تجربه طولانی خود در این زمینه یکی از موفق ترین شرکت های ارائه دهنده پنل اس ام اس و پیشتاز در امور تبلیغاتی می باشد که نه تنها در زمینه پنل اس ام اس بلکه در زمینه طراحی سایت نیز فعالیت های بسیاری دارد و یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت در تبریز می باشد و مشتریان بسیاری از تمام نقاط کشور دارد .

برخی از امکانات فوق العاده پنل اس ام اس در تبریز شرکت وبیم پیامک :

-بازگشت هزینه ارسال های ناموفق به حساب کاربری شما
-ارسال اس ام اس بر اساس منطقه و کد پستی
-ارسال شهری و کشوری
-تفکیک شماره ها بر اساس دائمی و اعتباری
-ارسال بر اساس جنسیت
-ارسال براساس رده سنی
-ارسال برای مشاغل
-ارسال به دکل های ایرانسل
– ارسال اس ام اس تبلیغاتی به وایبر
-ارسال مشاغل به تفکیک استانها
ارسال جنسیت به تفکیک منطقه و رده سنی برای اولین بار در تبریز

[button title=”سفارش آنلاین پنل” link=”http://smsim.ir/online-order/” description=”” width=”180px” bgcolor=”#3ed4e5″ color=”#ffffff” picture=”” height=”” version=”light” position=”center”][button title=”لیست قیمت” link=”http://smsim.ir/sms-panel/” description=”” width=”180px” bgcolor=”#3ed4e5″ color=”#ffffff” picture=”” height=”” version=”light” position=”center”]