ارسال پیامک به کدپستی تبریز با تفکیک رده سنی و جنسیت

امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی به کد پستی تبریز با تفکیک جنسیت و رده سنی به شماره های همراه اول برای اولین بار به سامانه پیامک اس ام اسیم اضافه گردید. این امکان به شما این اجازه را برای اولین بار در شهر تبریز می دهد که به منطقه دلخواه با مشخص کردن کد پستی به علاوه مشخص کردن جنسیت خود مثلا زن یا مرد همچنین با تفکیک رده سنی دلخواه به شماره های دولتی ، دائمی و اعتباری همراه اول ارسال پیامک و اس ام اس تبلیغاتی نمایید. به زودی این امکان به کل کشور نیز در سامانه اضافه خواهد شد.

 

خریداران سامانه به شرح زیر می توانند از این امکان استفاده نمایند:

با مراجعه به بخش “ارسال کدپستی همراه اول و ایرانسل” و وارد کردن کدپستی شهر تبریز می توانید از تفکیک رده سنی و جنسیت در این نوع ارسال استفاده نمایید.

قابل ذکر است این تفکیک در حال حاضر تنها در این شهر می باشد و در سایر نقاط کشور وجود ندارد.

ارسال جنسیت به تفکیک کد پستی تبریز
ارسال جنسیت به تفکیک کد پستی تبریز

[button title=”سفارش آنلاین پنل” link=”http://smsim.ir/online-order/” description=”” width=”180px” bgcolor=”#3ed4e5″ color=”#ffffff” picture=”” height=”” version=”light” position=”center”][button title=”لیست قیمت” link=”http://smsim.ir/sms-panel/” description=”” width=”180px” bgcolor=”#3ed4e5″ color=”#ffffff” picture=”” height=”” version=”light” position=”center”][button title=”مشاوره رایگان” link=”http://smsim.ir/contact-us/” description=”” width=”180px” bgcolor=”#3ed4e5″ color=”#ffffff” picture=”” height=”” version=”light” position=”center”]